V roce 2017 proběhla přístavba nové části objektu restaurace Fírovka v Ústí nad Labem. Spolu s ní došlo ke kompletní rekonstrukci restaurace. Interiéru dominuje dřevěné obložení, zejména v prostorách baru je ve velké míře využité opalované dřevo, které zaujme svojí zajímavou strukturou. Součástí naší dodávky byly také atypická svítidla, mysleli jsme i na detaily jako jsou zrcadlové tácky pro kořenky, rámečky fotografií.

V nové části jsou nyní prostory rozdělené do dvou pater. Jedno z pater tvoří hlavní prostor restaurace, pokud sestoupíte po schodišti, vejdete to baru, který je propojen s venkovní částí objektu. Návrh interiéru je z velké části naším autorským počinem, na některých prvcích jsme spolupracovali s designérkou Ivou Kolorenčovou.

Interiéru dominuje dřevěné obložení, zejména v prostorách baru je ve velké míře využité opalované dřevo, které zaujme svojí zajímavou strukturou. Součástí naší dodávky byly také atypická svítidla, mysleli jsme i na detaily jako jsou zrcadlové tácky pro kořenky, rámečky fotografií.